ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

ყურადღება! გთხოვთ შეამოწმოთ თქვენი ელ.ფოსტა, რათა იხილოთ ChemiKucha.ge-ს შეტყობინების დამადასტურებელი ბმული. გადადით აღნიშნულ ბმულზე, რათა დაასრულეთ შეტყობინების ატვირთვა.

წინააღმდეგ შემთხვევაში შეტყობინება არ გაეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას და არც ვებ-გვერდზე აისახება დანარჩენი მომხმარებლებისთვის.

საკანალიზაციო ჭები

22ა კორპუსის მიმდებარე ტერიტორიაზე ასფალტის ქვეშ მოქცეულია საკანალიზაციო ჭები გტხოვტ დახმარებას ვის მივმარტოდ რატა წის ლუქები გამოვაჩინოთ და გზის პირას გავასწოროთ

კატეგორია:კანალიზაციის დაზიანება
ქუჩის მისამართი:None
ატვირთა:გუგეშაშვილი ვახტანგი


როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით