ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

ტრანსპორტის არ არსებობა

სოფელში დადის 1 ავტობუსი რომელიც ემსახურება ამ სოფლის გვერით მდებარე კიდევ ორ სოფელს.
ეს ერთი ავტობუსი ამდენი ხალხის გადაყვანისთვის რათქმაუნდა საკმარისი არაა. ადრე დანიშნული იყო 3 ავტობუსი, მაგრამ მოგვიხსნენს და დატოვეს მხოლოდ ერთი. ასევე აქვს საშინელი გრაფიკი( დადის 2 საათში ერთხელ).
ეს სოფელი დიდი ხანია თბილისს ეკუთვნის..გთხოვთ დაგვეხმარეთ

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება
ქუჩის მისამართი:სოფელი თხინვალი
ატვირთა:გვანცა
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: კვირა, მაისი 29th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: ტრანსპორტის საქალაქო სამსახური, კვირა, ივნისი 5th, 2011
ქ. თბილისის მთავრობის 2010 წლის 11 ივნისის #17.29.840 დადგენილებით დამტკიცებულ ქ. თბილისის ადმინისტრაციულ საზღვრებში ადგილობრივი საქალაქო რეგულარული სამგზავრო გადაყვანის ავტობუსების (M3 კატეგორია) მარშრუტებში განხორციელდა ცვლილებები, რომელშიც მოძრაობის მიმართულებების და რაოდენობების დადგენა მოხდა მასზე დღის განმავლობაში არსებული ძირითადი მგზავრთნაკადის გადაადგილების გათვალისწინებით, რის შემდეგაც შემუშავდა და ქ. თბილისის მთავრობის 2010 წლის 29 ოქტომბრის #29.11.1323 დადგენილებით დამტკიცდა ამჟამად მოქმედი ადგილობრივი საქალაქო რეგულარული სამგზავრო გადაყვანის ავტობუსების (M3 კატეგორია) მარშრუტები, სადაც სოფელი თხინვალასა და ლისის მიმართულებით მომუშავე #107 მარშრუტზე მიზანშეწონილად ჩაითვალა 1 ერთეული ავტობუსის მოძრაობა, ხოლო რაც შეეხება განრიგით მოძრაობას, იგი შეუძლებელია მითითებული მიმართულებებით გზის სავალი ნაწილის დაზიანებების გამო. აღნიშნული მიმართულებით გზის სარეაბილიტაციო სამუშაოების ჩატარების შემდეგ დამატებით განხილულ იქნება მარშრუტის სამუშაო განრიგით მუშაობის საკითხი.

გამოაქვეყნა: თამარი, სამშაბათი, ივნისი 7th, 2011
იქნებ დაინიშნოს ავტობუსი საბურთალოს ქუჩიდან ჯიქიას ქუჩაზე, რომ ბავშვებმა სკოლაში ერთი ავტობუსიტ იარონ და არ დააგვიანდეთ

გამოაქვეყნა: ედგარ, სამშაბათი, ივნისი 7th, 2011
ძალიან ცუდია და სამცუხაროა რომ ვარკეთილიდან ვაკეში აგარ დადის არცერთი ავტობუსი 71 დადიოდა ახლა კი ორი ტრანსპორტის გამოცვლა გვიწევს გთხოვთ იქნებ დანიშნოთ ისევ ტრანსპორტი იგივე მიმართულებით. და აგრეთვე 30 ნომერი ვაგზალზე მიდიოდა და ძალიან გვჭირდება მოსახლეობას გთხოვთ გაითვალისწინოთ ჩვენი თხოვნა


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით