ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

სტადიონის განახლება

სტადიონი არის ძველი გაკეთებული და ჭირდება განახლება თან სასწრაპოდ თუ დაგვეხმარებით მადლიერი დაგრჩებით :)

კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:ბიჭვინთის ქუჩა
ატვირთა: kokagkg
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: პარასკევი, ივლისი 22nd, 2011.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით