ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

ახალდაბის ქუჩის გზის საფარი

ახალდაბის ქუჩა უკიდურესად დაზიანებულია. აქაიქღა ჩანს ძველი დროის ასფალტის ნარჩენები. ქუჩაში გავლისას შეუძლებელია ფეხის აჩქარება, რადგან ყოველი ნაბიჯის გადადგმისას სიფრთხილე მართებს ადამიანს. გთხოვთ,გთხოვთ,გთხოვთ მოგვაქციეთ ყურადღება

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:ახალდაბის ქუჩა
ატვირთა: iabitadze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ოთხშაბათი, აგვისტო 17th, 2011.


გამომწერები 3
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ორშაბათი, სექტემბერი 5th, 2011
გზის რეაბილიტაცია გათვალისწინებული იქნება 2012 წლის ბიუჯეტში.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით