ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

ქუჩის შეკეთება

დაიწყეს ქუჩის შეკეთება, გადასაწყვეტია ეზოდან გამომავალი წყლების სანიაღვრეში ჩართვის საკითხი.
გაუგებარია ვინ არის ამ სამუშაოების შემსრულებელი.

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:კიკეთი, 1 მაისის ქუჩა
ატვირთა: tsilosani9
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, სექტემბერი 22nd, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით