ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

სოფელში წყლის პრობლემა

წყნეთის მსგავსად სოფელს წყალი მოეწოდება გრაფიკით, მაგრამ გარკვეულ მოსახლეობას არ მოეწოდება. თვითნებურად ადილობრივ მაცხოვრებლებს აქვთ გადაკეტილი. კონკრეტულად საკუთარ ეზოში შემოდიოდა წყალი ეგრედ წოდებული ქალაქის წყალი და იქაური წყაროს წყალი, ერთ სეზონზე აღმოჩნდა, რომ ორივე გადაჭრილია. წყლის მილი გადის რამოდენიმე ეზოს, აღნიშნული ეზოს მესაკუთრეებს თვითნებურად აქვთ გადაჭრილი და ვინტილი დაყენებული უნდა გამოუშვებს წყალს უნდა არ გამოუშვებს თავისთან წნევას კარგად არეგულირებს "ბაყბაყ დევის" პრინციპია. გთხოვთ გამოიჩინოთ გულისხმიერება და მოგვხედოთ იმ მაცხოვრებლებს ვისაც წყალი საერთოდ არ მოგვეწოდება

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:წყნეთი, სოფ. ახალდაბა
ატვირთა: grmareshidze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ოთხშაბათი, აპრილი 18th, 2012.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით