ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდუბე-ჩუღურეთი

სასმელი წყლის გაჟონვა

გამსკდარია მილი და სასმელი წყალი მოედინება მთელ ქუჩაზე. მოსახლეობამ 3 ივლისს მიმართა წყალკანალს, რომლის წარმომადგენლებმაც შეაკეთეს, მაგრამ იმავე დღეს ხელახლა გასკდა მილი. მას შემდეგ ყოველ დღე უკავშირდება მოსახლეობას წყალკანალს და პასუხად იღებს, რომ გადაცემულია შეტყობინება. თუმცა ამ დრომდე შესაკეთებლად არავინ არ მოდის.

კატეგორია:მჟონავი წყლის მილები
ქუჩის მისამართი:ჩეჩელაშვილის 3
ატვირთა: maya
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: პარასკევი, ივლისი 13th, 2012.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ხუთშაბათი, აგვისტო 9th, 2012
კომპანია "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერის" ინფორმაციით, დაზიანება შეკეთებულია.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით