ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ასფალტის დაგება

გამარჯობა
მთავარი გზა ნაწილობრივ ფუნქციონირებს, მარჯვენა მხარე რომლის მხდირანაც ძირითადად ხდება ეზოებში შესვლა ძალიან დაზიანებულია ფაქტიურად შეუძლებელია მანქანის დაზიანების გარეშე ეზოში გადაადგილება. ცუდ ამინდებში კი ფეხით სიარული აუტანელია. ამის გამო ადგილობრივ მოსახლეებს დიდი პრობლემები ექმნებათ
ძალიან გთხოვთ რეაგირების გარეშე არ დატოვოთ ჩვენი თხოვნა

კატეგორია:ვანდალიზმი
ქუჩის მისამართი:ბარბარეს ქუჩა (ნაკადულის ქუჩის გაგრძელება)
ატვირთა: barabadze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: შაბათი, ივლისი 14th, 2012.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით