ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

პარკის მოწყობა

გამარჯობა
მიმდებარე ტერიოტორიაზე არ არის დასასვენებელი სკვერი, რომელიც სასიამოვნო იქნება განტვირთვისათვის როგორც უფროსებისთვის ასევე პარატებისთვის.
იმის გამო რომ არ არის სათამაშო მოედანი ბავშვები ხშირად გზასთან ახლოს თAმაშობენ რაც საფრთხეში აგდებთ მათ. გთხოვთ უყურადღებოდ არ დატოვოთ ჩვენო თხოვნა და გაგვიკეთოთ პარკი

კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:ბარბარეს ქუჩა (ნაკადულის ქუჩის გაგრძელება)
ატვირთა: barabadze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: შაბათი, ივლისი 14th, 2012.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით