ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

თავახდილი ჭა

კატეგორია:თავახდილი ლუქი
ქუჩის მისამართი:ჭავჭავაძის გამზ.
ატვირთა: nutsaria
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: შაბათი, მარტი 1st, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ოთხშაბათი, მარტი 12th, 2014
ქალბატონო ნუცა, აღნიშნული საკითხის მოგვარება ეხება კომპანია "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერს". იმისათვის, რომ მათ გადავცეთ ინფორმაცია აუცილებელია ვიცოდეთ ზუსტი მისამართი და არა მხოლოდ ქუჩა. გთხოვთ, დააზუსტოთ ჭავჭავაძის რა ნომერშია პრობლემა. წინასწარ გიხდით მადლობას


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით