ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

გაფუჭებული ასფალტის საფარი

6 წლის წინ დააგეს ქუჩაზე ასფალტი, მაგრამ დატოვეს 50 მეტრი დაუგებელი. დღემდე ვერ მივმხდარვართ, ამ 50 მეტრის დატოვება რაღა იყო. აღნიშნული ასფალტის საფარი მდებარეობს ცხვედაძის ქუჩის 2-6 ნომრების მიმდებარედ

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:ცხვედაძის ქუჩა
ატვირთა: vtatishvili
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, მარტი 3rd, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ორშაბათი, მარტი 24th, 2014
რაიონული გამგეობა მაქსიმალურად ეცდება გაითვალისწინოს აღნიშნული საკითხის მოგვარება 2014 წლის გეგმის ფარგლებში.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით