ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

ორმო

ერისთავის ქუჩაზე, მრგვალ ბაღთან ასფალტში, სავალ ნაწილზე არის პატარა, მაგრამ საკმაოდ ღრმა ორმო, რომელიც აზიანებს იქ მოძრავ მანქანებს.

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:ერისთავის ქ. 12
ატვირთა: nutsaria
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, მარტი 6th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, მარტი 14th, 2014
თქვენს მიერ მითითებულ ადგილას ორმო წამოიშვა წყლის მილის დაზიანების გამო. ინფორმაცია გადაეცა კომპანიას "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი".


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით