ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

გზის არ არსებობა

ო,ლორთქიფანიძის ქუჩის 200მ მონაკვეთზე არ არსებობს გზის საფარი. ზაფხულში დგას ბუღი, ხოლო წვიმაში შეუძლებელია გადაადგილება.
ეს ქუჩ მდებარეობს ვაკის გამგეობიდან 500 მ-ში. იქნებ მოგვაქციოთ ყურადღება

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:ო.ლორთქიფანიძე
ატვირთა: ggabriadze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, მარტი 13th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ორშაბათი, მარტი 24th, 2014
გზის საფარის აღდგენა იგეგმება მიმდინარე წელს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით