ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

შუქნიშნის ასანთები გაფუჭებულია

ბოგდან ხმელნიცკის 35-თან არსებული შუქნიშნის ასანთები, რომელიც განკუთვნილია ფეხით მოსიარულეთათვის (და ძალიან კარგია უსაფრთხოდ გადასასვლელად), გაფუჭებულია. ანთება შესაძლებელია მხოლოდ მავთულების ერთმანეთთან მიდებით, რაც სახიფათოა განსაკუთრებით ბავშვებისთვის.
როგორც ჩანს დღეს ეს ორი სადენი ერთმანეთს იყო მიდებული და ყოველ წუთში ინთებოდა თავისით, რაც ქმნიდა საცობსაც.
ძალიან გთხოვთ მოაგვაროთ ეს პრობლემა. შუქნიშანი არის საუკეთესო გამოსავალი ამ ადგილზე გადასასვლელად.

კატეგორია:საგზაო ნიშანი
ქუჩის მისამართი:ბოგდან ხმელნიცკის 35
ატვირთა: ninobalavadze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, მარტი 25th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, ივნისი 6th, 2014
აღნიშნულ შუქნიშნის ობიექტზე ბოგდან ხმელნიცკის 35-თან ნაკლოვანებები მალევე აღმოიფხვრა (ღილაკები გამოიცვალა).


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით