ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდუბე-ჩუღურეთი

ქუჩის განათება

ლუბლიანას ქუჩაზე N34 კორპუსის წინ (იქვე არის ავერსის აფთიაქი) აღარ მუშაობს გარე განათება, სავარაუდოდ გადაიწვა ნათურა, გთხოვთ მოაგვაროთ აღნიშნული პრობლემა

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ლუბლიანას ქუჩა N 34 მიმდებარედ
ატვირთა: gkvernadze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, მარტი 25th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, სამშაბათი, აპრილი 1st, 2014
დაზიანება გადაეცა შპს "სინათლის ქალაქს".

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, აპრილი 4th, 2014


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით