ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ამ კორპუსში არ ჩატარებულა არანაირი სამუშაოები გთხოვთ მოგვხედოთ

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:მოსკოვის გამზირი 41
ატვირთა: alexipoli
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ოთხშაბათი, მარტი 26th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, სამშაბათი, აპრილი 1st, 2014
ბატონო ალექსანდრე, თქვენს მიერ ჩამოთვლილი საკითხების მოგვარება (სადარბაზოს რემონტი, სენსორული განათება, სადარბაზოს კარები, წყალ-კანალიზაციის ცენტრალური მილების გამოცვლა) შესაძლებელია თანადაფინანსებით. ამისათვის კორპუსის ამხანაგობის თავჯდომარემ უნდა მიმართოს რაიონული გამგეობის ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობის განვითარების განყოფილებას. რაც შეეხება სკვერს, ამაზეც საჭიროა განცხადება რაიონულ გამგეობაში.

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, სამშაბათი, აპრილი 1st, 2014

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, აპრილი 4th, 2014


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით