ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

ანტისანიტარია

მშენებლობის ღობესთან საშინელი ანტისანიტარიაა.ტუალეტათაა გადაქცეული,არც დღისით არ ერიდებათ უკვე.განსაკუთრებით ტაქსის მძღოლებს.

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:თამარაშვილის.ქუჩა.გმირთა მოედნის დამაკავშირებელი მაგისტრალის გადასახვევთან
ატვირთა: mamukashvilidavit
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ოთხშაბათი, მარტი 26th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, აპრილი 11th, 2014
კონტროლზეა აყვანილი ნარჩენების დასუფთავების კუთხით.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით