ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

რეგულირებადი გადასასვლელი

მითითებულ ადგილზე - წმინდა ბარბარეს ეკლესიის წინ არის გადასასვლელი(ზებრა).
მაგრამ ჩვენთან ფეხითმოსიარულეს გადასასვლელზე არავინ უთმობს გზას, თუ ის არ რეგულირდება შუქნიშნით. კარგი იქნებოდა აქ შუქნიშნის დაყენება რადგან აქ ხალხი ინტენსიურად კვეთს ქუჩას.
ანსაკუთრებით ამ ეკლესიის ასაკოვანი მრევლი.

კატეგორია:ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება
ქუჩის მისამართი:ვაჟა-ფშაველა 74
ატვირთა: alaverdi
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, აპრილი 3rd, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, აპრილი 11th, 2014
შესწავლილი იქნება მითითებული ტერიტორია და მიღებული იქნება შესაბამისი გადაწყვეტილება.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით