ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

ქუჩის სახელწოდების მიმანიშნებელი ტრაფარეტი

დიდი ჯიხაისის მეორე შესახვევთან არ არის შესახვევის აღმნიშვნელი ტრაფარეტი რაც იწვევს დიდ გაუგებრობას როგორც მოქალაქეებში ისე სასწრაფო დახმარების მანქანებისათვის.გთხოვთ გააკეთოთ დიდი ჯიხაისის მეორე შესახვევის ამღნიშვნელი ტრაფარეტი რაც ბევრ გაუგებრობას და უსიამოვნობას აგვაცილებს

კატეგორია:საგზაო ნიშანი
ქუჩის მისამართი:კოკინაკის ქუჩა
ატვირთა: deduci
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, აპრილი 3rd, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: deduci, ხუთშაბათი, აპრილი 3rd, 2014

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, აპრილი 4th, 2014
ქალბატონო ნათელა, ქალაქში უკვე დაიწყო მისამართის მანიშნებელი აბრების დამონტაჟება. ეს პროცესი ეტაპობრივად მთელ ქალაქს მოიცავს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით