ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ზუგდიდის გამგეობა
ქალაქი / უბანი: ზუგდიდი

გზა.კანალიზაცია.განათება

ქუჩის ორივე მხარეს არ არის კანალიზაცია,შეუძლებელია ქუჩაში გავლა,გამსაკუთრებით მძიმდება სიტუაცია წვიმის დროს, არ გვაქვს განათება.მუნიციპალიტეტმა უნდა იზრუნოს მოქალაქეთა უსაფრთხო გადაადგილებაზე. წლებია აღნიშნული პრობლემა არსებობს, თუმცა ბევრი დაპირებების მიუხედავად არავინ არ გვაქცევს ყურადღებას !!!!!!

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:კრილოვის ქუჩა
ატვირთა: bigvava1968
გაეგზავნა: nukrimargvelani@gmail.com
თარიღი: კვირა, აპრილი 13th, 2014.


გამომწერები 3
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით