ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

არ არსებობს კანალიზაციის სისტემა

აღნიშნული ქუჩა უკვე კეთილმოწყობილია მოასფალტების თვალსაზრისით და ინტენსიურად მიმდინარეობს მშენებლობები. უამრავი მაცხოვრებელი უკვე ცხოვრობს. სამწუხაროდ არ არსებობს კანალიზაცია. რის გამოც ბევრი თავს იკავებს მშენებლობისაგან, ზოგს კი აუტანლად ძვირი უჯდება, რის გამოც უარს ამბობს მშენებლობაზე. გთხოვთ მოაწყოთ კანალიზაციის ინფრასტრუქტურა.

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:ვარაზის ქუჩა #95
ატვირთა: gzhghenti
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, აპრილი 14th, 2014.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ხუთშაბათი, ნოემბერი 6th, 2014
ბატონო გიორგი, კანალიზაციის ქსელის მოწყობა ეხება კომპანია "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერს". გთხოვთ მიმართოთ მათ ცენტრალურ ოფისს კოსტავას ქუჩაზე.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით