ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ზუგდიდის გამგეობა
ქალაქი / უბანი: ზუგდიდი

გარე განათების არქონა

არ მოგვეწოდება დენი და არ არის მოწესრიგებული ნათურები განათებისთვის.

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ტაბიძის 37
ატვირთა: ilonasherozia
გაეგზავნა: nukrimargvelani@gmail.com
თარიღი: სამშაბათი, აპრილი 15th, 2014.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით