ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

საკანალიზაციო მილიდან დიდი რაოდენობით ჟონავს ფეკალური მასა

ფეკალური მასა გამოდის ლეჩხუმის ქუჩაზე ამავე ქუჩის მეორე შესახვევიდან და ჩაედინება მარისა და ლეჩხუმის ქუჩის გადაკვეთაზე.

კატეგორია:თავახდილი ლუქი
ქუჩის მისამართი:ლეჩხუმის, 36
ატვირთა: takhoba
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, აპრილი 24th, 2014.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ხუთშაბათი, ნოემბერი 6th, 2014


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით