ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ახდილი ჭის ლუკი

მარცხენა სანაპიროზე, ორთაჭალჰესის მიმდებარედ ახდილია ჭის ლუქი და საფრთხეს უქმნის მოძრავ ავტოტრანსპორტს. გთხოვთ მიიღოთ შესაბამისი ზომები.

კატეგორია:თავახდილი ლუქი
ქუჩის მისამართი:მარცხენა სანაპირო, ორთაჭალჰესის მიმდებარედ
ატვირთა: chgeo
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: კვირა, მაისი 4th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, სამშაბათი, მაისი 13th, 2014
ინფორმაცია გადაეცა კომპანიას "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი".

გამოაქვეყნა: chgeo, პარასკევი, მაისი 16th, 2014
დამიკავშირდა კომპანია "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერის" წარმომადგენელი და მაცნობა, რომ აღნიშნული ჭა "ყასტრანსგაზის" საკუთრებაა და მისი დახურვა მათ კომპეტენციაში არ შედის. გთხოვთ იმოქმედოთ აღნიშნული გარემოების შესაბამისად.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით