ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

ჟოლოპიდან ჩამოდის წყალი

ჟოლოპიდან გადმოდის წყალი და მოყვება კედელს და შემოდის საცხოვრებელ სახლებში და აზიანებს კედელს

კატეგორია:მჟონავი წყლის მილები
ქუჩის მისამართი:არსენას ქ. 23
ატვირთა: grigol100
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, მაისი 8th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, სამშაბათი, მაისი 13th, 2014
მოგესალმებით, წყალსაწრეტი მილების პრობლემის მოგვარება შესაძლებელია თანადაფინანსებით. ამისათვის თქვენი ამხანაგობის თავჯდომარემ უნდა მიმართოს რაიონული გამგეობის ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობის განვითარების განყოფილებას.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით