ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ბათუმის მერია
ქალაქი / უბანი: ბათუმი

გარე განათება

ბათუმში გ. სააკაძის 3 ნომერთან მდებარე გარე განათების ლამპიონი გამორთულია. გთხოვთ შეაკეთოთ. გმადლობთ.

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:გ.სააკაძის 11
ატვირთა: anano89
გაეგზავნა: chemiqucha@batumi.ge
თარიღი: შაბათი, მაისი 10th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, სამშაბათი, მაისი 13th, 2014
მოგახსენებთ, რომ სააკაძის ქუჩა N3-თან გარე განათების ბოძზე გადამწვარია ნათურა. აღნიშნულის შესახებ ეცნო შპს "აკა ენერჯი"-ს ხელმძღვანელობას. აღნიშნული დაზიანება აღმოფხვრილი იქნება 2 დღის განმავლობაში

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, ოთხშაბათი, მაისი 21st, 2014
მოგახსენებთ, რომ სააკაძის ქუჩა #3-თან გარე განათების ბოძზე გადამწვარი ნათურა შეკეთებულია


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით