ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდუბე-ჩუღურეთი

გარე განათება არ მუშაობს

ლუბლიანას ქუჩაზე N34 კორპუსის გვერდით არის პატარა ქუჩა,რომელსაც მხოლოდ 1 გარე განათების ბოძი ანათებს, რაც ისედაც არასაკმარისია და დაახლოებით 2 თვეა ეს გარე განათებაც არ მუშაობს, გთხოვთ დროულად შეაკეთოთ გარე განათება

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ლუბლიანას ქუჩა N 34 მიმდებარედ
ატვირთა: gkvernadze
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, მაისი 19th, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, ივნისი 6th, 2014
დაზიანება გადაეცა შპს "სინათის ქალაქს". შემდგომში ამ პრობლემის ოპერატიულად გადაცემის და მოგვარების მიზნით გთხოვთ დაუკავშირდეთ შპს "სინათის ქალაქის" ცხელ ხაზს შემდეგ ნომერზე: 2931127


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით