ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ბათუმის მერია
ქალაქი / უბანი: ბათუმი

ქუჩის განათება დაზიანდა

ბარცხანაში იუსუფ ფაღავას 23 - 25 ნომერში დიდი ხანია დაზიანებულია ქუჩის განათება. მგონი ნათურები დაიწვა, ვცადე შეცვლა მაგრამ მოგეხსენებათ ბოძები ზაან მაღალია თანაც რკინა და ვერ მოვახერხე ასვლა. 2 ლამპიონი არის დამწვარი თანაც ისეთ ადგილას სადაც გზის შევიწროვებაა.კარგი იქნება თუ დაგვეხმარებით. წინასწარ გიხდით მადლობას.

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ბარცხანა იუსუფ ფაღავას 27
ატვირთა: zvio566
გაეგზავნა: chemiqucha@batumi.ge
თარიღი: პარასკევი, მაისი 23rd, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, პარასკევი, მაისი 23rd, 2014
ბარცხანის დასახლებაში, იუსუფ ფაღავას ქუჩაზე გადამწვარი ნათურები შეცვლილი იქნება 2 დღის ვადაში.

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, ხუთშაბათი, ივნისი 5th, 2014
ბარცხანის დასახლებაში, იუსუფ ფაღავას ქუჩაზე გადამწვარი ნათურები შეკეთებულია


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით