ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდუბე-ჩუღურეთი

არასწორი პარკირება

ძალიან გთხოვთ დაგვეხმაროთ ეზოში სასწრაფო და სახანძრო მანქანის შესვლა შეუძლებელია მოუწესრიგებელი პარკირების გამო გთხოვთ ეზოში შესასვლელთან დაამაგროთ ამკრძალავი ნიშანი ევაკუაციიის დაფით, იქნებ ამან მაინც დაარეგულიროს ეს ვითარება.

კატეგორია:საგზაო ნიშანი
ქუჩის მისამართი:გვეტაძის 8
ატვირთა: vashakidzedavit
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: პარასკევი, მაისი 23rd, 2014.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, სამშაბათი, ნოემბერი 11th, 2014
გაცნობებთ, რომ ეზოების, საწარმო-დაწესებულებების ტერიტორიაზე შესასვლელებში ასევე გადაკვეთებზე საგზაო ნიშნები არ მონტაჟდება რადგანაც საქართველოს კანონის „საგზაო მოძრაობის შესახებ“ თანახმად ( 37-ე მუხლის მე -6 პუნქტის „ა,ბ“ ქვეპუნქტი) გაჩერება აკრძალულია სავალი ნაწილების გადაკვეთაზე, აგრეთვე მათი გადაკვეთის აღმნიშვნელ 5მ. ახლოს. დამრღვევი მძღოლების მიმართ კანონით გათვალისწინებული ზომების გასატარებლად შესაძლოა მიმართოთ საპატრულო პოლიციას.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით