ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

საფეხმავლო ხიდის მონტაჟი

გამარჯობა, ჩემს მიერ შეტანილი იქნა განცხადება ქ.თბილისის მერიის კეთილმოწყობის სამსახურში , გადასასვლელის მოთხოვნით , რაზეც გამეცა პასუხი , რომ გადასასვლელის მაგივრად დადგამდით საფეხმავლო ხიდს , რის შედეგადაც ფეხით მოსიარულე ხალხი , ნორმალურად გადაკვეთდა სამანქანო გზას და შუაში განთავსებულ გამწვანებას ფეხით არ გადათელავდნენ , ესეც რომ არ იყოს გადასვლა ზაპხულში შეუძლებელია , რადგან გამწვანების სარწყავია ჩართული, ასევე უსაფრთხო იქნებოდა გადასვლა . განცხადების ნომერია 12/1127-18 , გთხოვთ გადახედოთ თქვენს მიერ გაცემულ პასუხს და მაცნობოთ როდის დადგება ამ ტიპის სამუშაოების მოგვარების საკითხი .

კატეგორია:ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება
ქუჩის მისამართი:გულუას ქ
ატვირთა: nbarnovi
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, ივნისი 3rd, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, პარასკევი, ივნისი 6th, 2014
ქალბატონო ნათია, თქვენს მიერ მითითებული განცხადების ნომრით იძებნება სხვა წერილი. გთხოვთ დააზუსტოდ ნომერი ან თავიდან მოწეროთ ქ.თბილისის მერიის კეთილმოწყობის საქალაქო სამსახურს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით