ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ბათუმის მერია
ქალაქი / უბანი: ბათუმი

ორმოები

წვიმიან ამინდში გავლა შეუძლებელია, არის წყლის გუბეები...

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:გურამიშვილის შესახვევი
ატვირთა: cecxladze96
გაეგზავნა: chemiqucha@batumi.ge
თარიღი: სამშაბათი, ივლისი 22nd, 2014.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: cecxladze96, სამშაბათი, ივლისი 22nd, 2014
ormo

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, ოთხშაბათი, ივლისი 23rd, 2014
კეთილმოწყობის სამსახურის მიერ ადგილზე გასვლით შემოწმებული იქნა ქ.ბათუმში გურამიშვილის ქუჩაზე არსებული საქალაქო ინფრასტრუქტურის მდგომარეობა, რასთან დაკავშირებითაც განვმარტავთ, რომ არსებული კომუნალური და საგზაო ინფრასტრუქტურა ექვემდებარება რეაბილიტაციას, რომლის განხორციელება არსებული ბიუჯეტის გათვალისწინებით დაგეგმილია 2015-2017 წლებში. ამასთან გაცნობებთ, რომ ცუდი კლიმატური პირობების დროს ქუჩაში მოძრაობის ხარვეზების აღმოფხვრის მიზნით კეთილმოწყობის სამსახური მიმდინარე წლის 5 აგვისტომდე უზრუნველყოფს ქუჩის სავალი ნაწილის მოხრეშვა-მოშანდაკების სამუშაოების განხორციელებას.

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, ორშაბათი, ივლისი 28th, 2014
ბათუმის მერიის კეთილმოწყობის სამსახურმა უზრუნველყო თქვენს მიერ მითითებული ქუჩის მონაკვეთზე მოხრეშვა-მოშანდაკების სამუშაოების განხორციელება


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით