ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ბათუმის მერია
ქალაქი / უბანი: ბათუმი

გადამწვარია გარე განათების ნათურა დიდი ხანია

დაახლოებით 10 დღეა გადამწვარია გარე განათების ნათურა. განათების ბოძები საკმაოდ დაშორებულია ერთმანეთთან და დიდი მანძილი ჩაბნელებულია

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ბათუმი ბესიკის 23
ატვირთა: likamkurnalidze
გაეგზავნა: chemiqucha@batumi.ge
თარიღი: ორშაბათი, სექტემბერი 1st, 2014.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, ოთხშაბათი, სექტემბერი 3rd, 2014
თქვენს მიერ მითითებულ მისამართზე დაზიანებული გარეგანათების ნათურა შეკეთებულია


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით