ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

ქუჩის განათების ბოძი გამოსულია მწყობრიდან, არ ანათებს, გთხოვთ უახლოეს ხანებში აღმოფხვრათ პრობლემა.

ქუჩის განათების ბოძი გამოსულია მწყობრიდან, არ ანათებს, გთხოვთ უახლოეს ხანებში აღმოფხვრათ პრობლემა, მანამ ბოლომდე ჩაქრებოდა, ზოგჯერ პარპალებდა კიდეც, საბოლოოდ ჩაქრა.
სურათს თან ვურთავ ჩემს შეტყობინებას.

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ირაკლი აბაშიძის ქუჩა 78
ატვირთა: gio69
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: შაბათი, სექტემბერი 6th, 2014.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით