გამოიწერეთ განახლებები შეტყობინების შესახებ: ქუჩის განათების ბოძი გამოსულია მწყობრიდან, არ ანათებს, გთხოვთ უახლოეს ხანებში აღმოფხვრათ პრობლემა.

შეიყვანეთ თქვენი ელ. ფოსტა ამ შეტყობინების შესახებ განახლებების მისაღებად