ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ბათუმის მერია
ქალაქი / უბანი: ბათუმი

ქუჩის შეკეთება.

გთხოვთ შეგვიკეთოთ ქუჩა,რომელიც ძალიან დაზიანებულია,ტურისტებმა ფეხი რომ არ მოიტეხონ.

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:ბათუმი.მწვანე კონცხი.მაგნოლიის ქუჩა
ატვირთა: mal6328


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_batumi, ოთხშაბათი, თებერვალი 4th, 2015
ვადასტურებთ, რომ აღნიშნულ ტერიტორიაზე ქუჩა ნამდვილად დაზიანებულია, რომლის მოხრეშვითი სამუშაოები უახლოეს მომავალში განხორციელდება.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით