ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

გადამწვარი ლამპიონი

უზნაძის 2-ში, მე-7 სადარბაზოს მიმდებარედ გადამწვარია გარე განათების ლამპიონი. აგრეთვე დაზიანებულია უზნაძის 27-ის მიმდებარე ლამპიონის სანათი. გთხოვთ მიიღოთ შესაბამისი ზომები.

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:უზნაძის 2, მე-7 სადარბაზოს მიმდებარედ
ატვირთა: chgeo
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: პარასკევი, სექტემბერი 11th, 2015.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით