ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

მოულოდნელად ჩაინგრა გზის სავალი ნაწილი

დღეს 14.09.2015 მოულოდნელად ჩაინგრა გზის სავალი ნაწილი, ორმო საკმაოდ ღრმა არის და ხელს უშლის ავტომობილების უსაფრთხოდ გადაადგილებას. სავალი ნაწილის ასეთი მოულოდნელი ჩანგრევები სხვა დროსაც ყოფილა ქუჩის სხვადასხვა მონაკვეთზე. სავარაუდოდო ამორტიზებული საკანალიზაციო სისტემის გამო არის გამოწვული ეს დაზიანებაც.

კატეგორია:კანალიზაციის დაზიანება
ქუჩის მისამართი:ბესარიონ ქებურიას ქუჩა მიახლოვებით 47 ნომერთან
ატვირთა: iese
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, სექტემბერი 14th, 2015.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით