ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

გარე განათება

გარე განათების ნათურაა შესაცვლელი. დროულად შეცვალეთ ვისაც ეხება ! . საწყობებია განთავსებული და ძარვის შემთხვევაში პასუხისმგებლობა თქვენზე გადმოვა. კეთილი სურვილებით

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ვარკეთილის ზემო პლატო # 25 კორპუსის მიმდებარედ
ატვირთა: nikyha
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, ოქტომბერი 12th, 2015.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით