ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

მოსაჭრელი ხე

კეკელიძის ქუჩის 1-ელ ნომერთან არის გამხმარი (და სავარაუდოდ ძირგამომპალი) ხე, რომელიც შეიძლება დღე დღეზე წაიქცეს. წაქცევის შემთხვევაში ყველაზე კარგ ვარიანტში მანქანას მოიყოლებს ქვეშ და უმსხვერპლოდ დასრულდება, ყველაზე უარესი შემთხვევა თქვენ წარმოიდგინეთ - ქუჩა ყოველთვის გადატვირთულია პარკირებული ავტომობილებითა და ინტენსიური მოძრაობით. აღნიშნულ მისამართზე დღის მანძილზე მრავლად არიან ფეხით მოსიარულეებიც. მერიის ცხელ ხაზზე არაერთხელ იქნა დატოვებული შეტყობინება. დაიწერა განცხადებაც, თუმცა რეაგირების გარეშე. ამჯერად ვცდილობთ ხმა მივაწვდინოთ ამ გვერდის მეშვეობით. იმ სამსახურის გასაგონად ვისაც ეხება ყურადღების მიქცევა და იმათაც ვისაც ეხება უშუალოდ მოჭრა: მოჭერით ეს ხე სანამ ვინმეს იმსხვერპლებს!

კატეგორია:ხეები
ქუჩის მისამართი:კეკელიძის ქ. 1
ატვირთა: giotsaia
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, ნოემბერი 16th, 2015.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით