ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

დაზიანებული სტადიონი

გთხოვთ მეოთხე პლატოში 55 კორპუსთან გაგვიკეთოთ სტადიონი რომელსაც ორივე კარი ჩამოგდებული აქვს , ერთი ფარი მომძვრალია , მავთულბადეები დაწყვეტილია , ბალახი ამოვარდნილი , განათება ძალიან ცუდი და შეუძლებელია თამაში .

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:ნუცუბიძის ფერდობი IV-ე მიკრორაიონი კორპუსი N55
ატვირთა: 10101010
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, იანვარი 28th, 2016.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით