ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

გადათხრილი ქუჩა

გამარჯობათ გლდანში თვეზე მეტია ამოთხარეს ასფალტის საფარი რომელიც საკმაოდ ნორმალურ მდგომარეობაში იყო გაუმჯობესების ნაცვლად საშინელ მდგომარეობაშია და შეუძლებელია მოძრაობა ავტომობილით ეს ერთადერთი გზაა რომელიც უბნებს აკავშირებს და საშუალებას იძლევა უბანში შესვლის
გთხოვთ მოგვაქციოთ ყურადღება საფარის გაკეთებას სულ რაღაც 1 ღამე ჭირდება. სიღრმე ზოგ ადგილებში 5-8 სმს აღწევს.

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:გლდანი IV მიკრო
ატვირთა: moqalaqe111
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, მარტი 7th, 2016.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით