ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: ბათუმის მერია
ქალაქი / უბანი: ბათუმი

მოპედი და მოტოციკლი

ამ ადგილას სულ დადის მოპედი და მოტოციკლეტი ბორდიომზე დღეს ქალს დაეჯაქა და გაიქცა და ბევრჯერ მოხვდა ეგეთი შემთხვევა, რა უნდა მოტოციკლეტს და მოპედს ბორდიუმზე და თან ქვეითს გზაზე აგდებს რო გაიაროს, რომ გვიფუტავს იქ ყველაფერს, ფოტოზე კარგად არ ჩანს მაგრამ მოტოციკლეტი მოჩანს როგორ გაფრინდა ვერც მოვასწარი გადაღება

კატეგორია:ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება
ქუჩის მისამართი:მემედ აბაშიძის ქუჩა, ევროპის მოედანი
ატვირთა: dato001
გაეგზავნა: chemiqucha@batumi.ge
თარიღი: პარასკევი, აპრილი 15th, 2016.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით