ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

კლდის გამაგრება

კომუნისტების პერიოდიდან,ჩვენი ქუჩა იყო ყოვლად მოუწესრიგებელი და ავარიულ მდგომარეობაში.წინა წლის ზაფხულში ეს პრობლემა მოგვიგვარდა და ახლა გვაქვს გამართული გზა და გამართული საკანალიზაციო სისტემა,მაგრამ ამ ახალდაგებულ გზას ელოდება საშიშროება,რადგანაც ამ გზის დაგებისას არ იქნა ჩატარებული კლდის გამაგრებითი სამუშაოები და მიწა ნელ-ნელა ჩადის დაბლა.მივმართავთ თხოვნით მერიას,რომ გაგვიმაგრონ ეს მონაკვეთი ბეტონის კედლით და ჩვენი მხრიდან,პირობას ვიძლევით,რომ ამტერიტორიას მიწით ამოვავსებთ და გავამწვნებთ.პატივისცემით ხელოვანთა ქუჩის მაცხოვრებლები(ვაზისუბანი)

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:ვაზისუბანი ხელოვანთა ქუჩა
ატვირთა: likaberaia
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, აპრილი 26th, 2016.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით