ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

ნაგვის ურნები და უსახლკარო ცხოველები

გამარჯობა,

თუ თქვენი პროექტი კიდევ მუშაობს, მინდა გითხრათ რომ რუსთაველის დაზანდუკელის კვეთაზე – საშინელი ანტინასიტარიული მდგომარეობაა, არაერთხელ მივწერე თბილსერვის ჯგუფის მაგრამ იქედან უზრდელური გამოხმარების მეტი არაფერი მივიღე.

ეს არის ტურისტული ერთერთი წერტილი სადაც ხალხი ყიდულობს ქართული რეწვის და ხელოვნების ნიმუშებს, ასევე ეს არის მკდონალდსის და შოთა რუსთაველის ძეგლის მიმდებარე ტერიტორია. უბრალოდ ვერ დავიჯერებ რომ ალტერნატიული ადგილის მოძებნა შეუძლებელია.

მადლობა ყურადღებისთვის

პატივისცემით,

დანიელი

კატეგორია:ქუჩის დასუფთავევბა
ქუჩის მისამართი:კაკაბაძეების და რუსთაველის კვეთა
ატვირთა: ddoinitsin


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით