ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ქვეითთა გადასასვლელი - "ზებრა" არაა მონიშნული

გიმნაზია "შავნაბადას" წინ არის ქვეითად მოსიარულეთა გადასასვლელი. სამწუხაროდ, ისევე როგორც ბევრ ადგილას არაა მონიშნული ე.წ. "ზებრა". მით უმეტეს, რომ ეს გადასასვლელი სკოლის წინაა და მიუხედავად იმისა, რომ ცენტრალური ქუჩა არაა, მოძრაობა ძალიან გადატვირთულია. არათუ სასურველი, არამედ აუცილებელია, რომ დაიხაზოს "ზებრა".

კატეგორია:საგზაო ნიშანი
ქუჩის მისამართი:სერგო წულაძის 22
ატვირთა: rusa


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით