ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ქვეითთა გადასასვლელი - "ზებრა" არაა მონიშნული

ციხისძირის ქუჩისა და სერგი წულაძის ქუჩის გადაკვეთაზე მართალია აყენია ქვეითად მოსიარულეთა საგზაო ნიშანი, მაგრამ არაა მონიშნული ზებრა. აღნიშნულ ადგილას მრაველჯერ შეიქმნა საავარიო სიტუაცია, რადგანაც წულაძის ქუჩიდან ან ბოგდან ხმელნიცკის ქუჩიდან სწრაფად მოძრავი ავტომობილები არ უთმობენ გზას ქვეითად მოსიარულეებს. ამიტომ უსაფრთხოების თავიდან აცილების მიზნით აუცილებელია საგზაო ნიშანთან ასევე დახაზული იყოს "ზებრა".

კატეგორია:საგზაო ნიშანი
ქუჩის მისამართი:ციხისძირის ქუჩა - სერგი წულაძის ქუჩის კვეთა
ატვირთა: rusa


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით