ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

სახიფათო მონაკვეთი

საკმაოდ დიდი დახრილობის საშიში მონაკვეთი, სადაც ორმხრივი მოძრაობაა. საგზაო სამსახურმა უნდა იზრუნოს, რომ მოხდეს ამ მონაკვეთის ან ცალმხრივად გადაკეთება, ან თუ ეს არაგონივრულია, დამატებითი საგზაო ნიშნების დაყენება: რამდენპროცენტიანი დახრილობის გზაა, სარკეები ან სხვა შესაბამისი ნიშნები.

კატეგორია:ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება
ქუჩის მისამართი:ხევძმარის ქუჩა
ატვირთა: rusa


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით