ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

პრობლემა

მოგესალმებით,
მაინტერსებს აქტუალურია თუ არა ეს გვერდი. ახდენს თუ არა გვერდის კონტროლს ვინმე და თუ ვინმე კურირებს, მაქვს ერთი შეკითხვა. შერჩევითი მეთოდით შევედი რამდენიმე განაცხადის (პრობლემის) აღწერაში და ზემოთ წითელ ველში ყველას აწერია "პრობლემა არ არის მოგვარებული". იქნებ ამიხსნათ, ეს პრობლემები ჯერ არაა მოგვარებული თუ საიტის განახლება არ ხდება? თუკი გვერდი აქტუალურია, ასეთი უყურადღებობა უნდობლობას იწვევს მომხმარებლის მხრიდან.

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:ჩემი ქუჩა
ატვირთა: rusa


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით