ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

ავტობუსის გაჩერების შეკეთება

კანდელაკის ქუჩის დასაწყისში გაგარინის მოედანთან, ავტობუსის გაჩერებაზე ორ კვანძში მოტეხილია ლითონის ტიხარი,
რამაც შეიძლება მისი მთლიანი მოტეხვა გამოიწვიოს.დროზე თუ არ შეკეთდა შეიძლება ვინმეს დაეცეს და ტრმვა მიაყენოს.

შედუღების აპარატით ორი კვანძია აღსადგენი.10 წუთის სქმეა.

კატეგორია:ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება
ქუჩის მისამართი:კანდელაკის 1
ატვირთა: temart


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით