ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

სახურავიდან ჩამოდის წყალი

რ.თაბუკაშვილის ქ. #46-ში წვიმის დროს რომ სახურავიდან ჩამოდის ჩემს ბინაში წყალი არაერთხელ მაქვს დაფიქსირებული.
2017 წლის 2 მაისს არცთუ ისე ძლიერი წვიმის დროს კვლავ ჩამოვიდა წყალი სადარბაზოში და ჩამოყარა ბათქაში.

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:რ.თაბუკაშვილის ქ. #46
ატვირთა: levan1001


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით